Z Orłem o 6 punktów!

Tabela po rundzie jesiennej jednoznacznie podzieliła zespoły w naszej lidze na dwie wyraźne grupy. Pierwsza grupy to zespoły z miejsc 1-7, w której siódmy AKS Zły zgromadził 16 punktów. Druga grupa, to zespoły uplasowane na miejscach 8-11 w tym nasza Jedność tracąca do AKS-u aż 9 punktów. W najbliższą sobotę przyjdzie Jednościowcom mierzyć się z rywalem zajmującym dziewiątą lokatę - Orłem Parysów.

W pierwszym meczu rozegranym w Parysowie padł wynik 0:1, a autorem jedynej bramki był Igor Wacikowski. W tamtym spotkaniu mieliśmy dość sporo szczęscia. Gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. Obijali też słupki i poprzeczkę bramki Tomka Blicharskiego.

Nasz najbliższy rywal zimą rozegrał kilka meczów: przegrał z Hutnikiem II Huta Czechy (Klasa B Siedlce) 1:7, zremisował 3:3 z Borem Regut (Klasa A Warszawa) oraz przegrał z występującą w rozgrywkach LZS drużyną GKS Gocław 2:4.

Po zwycięstwie w pierwszej wiosennej kolejce zespół spod znaku czerwonego byka liczy na kolejną wygraną. Dla nas to mecz o 6 punktów. Jeśli chcemy nawiązać walkę z resztą ligi, to mecz z Orłem musimy koniecznie wygrać!!!

Widzimy się w sobotę o 18:00 na bocznym boisku drukarza!!!