Odczarować Wembley

Zwykło się mawiać, że ściany pomagają gospodarzom. Doskonale znane boisko, atmosfera przygotowywana przez fanów, dobrze znana szatnia. Te i wiele innych aspektów wpływa na większe poczucie pewności siebie, a to bezpośrednio przekłada się na dobrą grę podczas meczu. Na całym świecie zdecydowaną liczbę spotkań wygrywają gospodarze.W Champions League połowa meczów w latach 2011-2015 kończyła się wygraną gospodarzy.W polskiej ekstraklasie w 46% meczów goście wracali na tarczy. My wciąż czekamy na odczarowanie naszego domowego obiektu. Póki co na Wembley rozegraliśmy 4 spotkania. Dwa z nich przegraliśmy dość nieszczęśliwie różnicą jednej bramki. W tą sobotę chcemy to zmienić!!!

Na Praskie Wembley przyjeżdża zespół PKS II Radość. Goście w zimowym okresie przygotowawczym zagrali tylko jeden sparing, w którym zremisowali w stosunku dwa do dwóch z grającą w A Klasie Victorią Zerzeń.

W meczu rozegranym w rundzie jesiennej pomiędzy Jednością a Radością padł remis 3:3. Jak doskonale pamiętamy gospodarze rzutem na taśmę uratowali remis, po samobójczym trafieniu Piotra Szyperka.

Głęboko wierzymy, że z obecną kadrą jesteśmy znacznie silniejsi niż pół roku temu i w sobotnim starciu sięgniemy po pierwsze punkty na własnym stadionie.