Ruchy kadrowe

Powoli dobiega końca zimowe okno transferowe. Tak jak w większości klubów, tak i w naszym doszło do kilku zmian kadrowych.

Wiosną w barwach naszego wystąpią:

Łukasz Madetko - dobrze znany Jednościowym kibicom Góral wraca naszego klubu po pobycie w stołecznej Koronie. Zawodnik ten występuje na pozycji środkowego obrońcy.

Michał Niedzielko- najlepiej się czuje z piłką przy nodze. Potrafi dobrze operować piłką, doskonale się zastawia. Gra na pozycji środkowego pomocnika. Został wypożyczony na wiosnę z Interu Warszawa.

Mateusz Parada - może grać na pozycji defensywnego pomocnika lub środkowego obrońcy. Bardzo ruchliwy zawodnik szukający gry. Cechuje go waleczność i dobry odbiór piłki. Przechodzi do nas jako wolny zawodnik. Poprzednio reprezentował barwy Sparty Rejowiec Fabryczny.

Maciej Słowikowski- fanom naszego zespołu nie trzeba Maćka przedstawiać. Grał z nami w amatorskiej lidze Best Gol. Na chwilę zawiesił buty na kołku, by wrócić wiosną do gry. Maciek może grać jako defensywny pomocnik lub środkowy obrońca. Posiada duże doświadczenie oraz ma dobrze ułożoną lewą nogę. Przechodzi do nas jako wolny zawodnik. Poprzednio występował w Koronie Warszawa.

Piotr Urbanowicz- ten osiemnastolatek może grać na obu bokach pomocy. Cechuje go bardzo dobre przyjęcie piłki i dobry drybling. Jest otwarty na podpowiedzi starszy kolegów z drużyny. Strzelił dwa gole Farmacji Tarchomin w sparingu. Przechodzi do naszego klubu jako wolny zawodnik. Piłkarskie szlify zdobywał jako junior w Sparcie Jazgarzew.

Przemysław Witkowski - w sparingach sprawdzany był na środku pomocy i prawym ofensywnym pomocniku. W obu przypadkach spisał się dobrze, strzelając dwie bramki w wiosennych sparingach. Lubi grać do przodu. Ten zawodnik również został wypożyczony z Interu Warszawa na rundę wiosenną.

Rafał Ziętek - kolejny zawodnik, który w swojej karierze występował w Koronie Warszawa. Rafał jest bramkarzem i w ubiegłym sezonie występował w B klasowej jeszcze drużynie biało-zielonych. Treningi pokazały, że będzie dobrym rywalem dla naszego etatowego bramkarza w walce o pozycję numer 1.

Wiosną tego roku w czerwono-czarnych trykotach Jedności na boisko nie wybiegną:

Piotr Szyperek - przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do KS Blizne. W naszym klubie rozegrał 90 minut oraz zaliczył samobójcze trafienie.

Władysław Gadomski (0 minut), Krystian Szydłowski (0 minut), Mateusz Kleniewski (195 minut), Tomasz Wojciechowski (150 minut, 1 gol) - nie wznowili treningów.

Kontuzje wyeliminowały z gry Łukasza Wrzoskiewicza (684 minuty, 2 gole i 2 asysty) oraz Krzysztofa Niedźwiadka (507 minut i 1 gol).